Kitap

Kitap Tavsiyesi, En Çok Okunan Kitaplar.

Günümüzde çoğu insan popüler olan kitapları okumayı ve yorumlamayı tercih ediyorlar. Çoğu okur yeni basılan bir kitap okurken günümüzle bağlantılı buluyorlar ve günümüz olaylarına ilgiyle yaklaşıyorlar. Okurların çoğu geçmişe gidip klasikleri okumak ya da geçmiş olayları anlayan kitaplar okumak istemiyorlar. Bu noktada herkesin imdadına en çok satan kitaplar yetişiyor.

Popüler kültürde en iyi kitap hangisidir ?

Bu sorunun cevabı aslında çok zor. Herkesin okuma zevki farklı olduğu için, en iyi kitap hangisidir sorusuna cevap bulmak da çok zor. Popüler kitaplar bazen çok satan kitaplar arasında kendilerini gösterirler. Bazı kitap satış sitelerine ulaşıp bu listeyi incelemek faydalı olabilir. En çok satanlar listesine bakalım ve birkaç kitap önerisi bulmaya çalışalım.Fakat daha önce kitap okumanın faydaları üzerine yazdığım makaleye bir göz atabilirsiniz.

En çok satan kitaplar ve kitap önerileri

Burada listeleyeceğim kitaplar aynı zamanda en çok okunan kitaplardır. bu demektir ki bu kitaplar çoğu insan tarafından sevilmiş ve okunmaya layık görülmüş.En çok satan ve en çok okunan kitaplara bir bakalım;
-Körlük, Jose Saramago
-Bir İdam Mahkumunun Son Günü, Victor Hugo
-Sineklerin Tanrısı, William Golding
-Olağanüstü Bir Gece, Stefan Zweig
-Hayvan Çiftliği, George Orwell

Bu listelediğim kitaplar çok güzel kitaplardır. Bu kitapları okudum ve gerçekten çok iyiydiler. Sizleri alıp kendi dünyalarına hapsediyor ve hikayenin içinde kayboluyorsunuz. Bu kitapları tavsiye ediyorum. Ayrıca kitap okumaya başlamak isteyenler için de bu kitaplar çok güzel birer başlangıç kitabı olabilir. Sizleri yormayan ve sıkmayan bir üsluba sahipler.

Yazımı burada bitirirken, önemli olanın sizi kendine bağlayan kitap türleri olduğunu hatırlatırım.

Kitapla kalın.

Leave a Comment